ארטריז

A   A   A    

אוסטאוארתריטיס

מחלת האוסטאוארתריטיס - Osteoarthritis היא מחלת מפרקים ניוונית של המפרק אשר תוקפת אחד מכל 10 מבוגרים לערך. זהו סוג הארתריטיס (Arthritis) השכיח ביותר בעולם המערבי.

מפרק עם אוסטאוארטיתיסמקורה של המחלה הוא בהתנוונות הסחוס במיפרק, עקב ירידת הצפיפות בריכוזיות החומצה ההיאלורונית בנוזל הסינוביאלי של הברך וירידה במשקלה המולקולרי. עקב כך נפגעת תכונת ההגנה והסיכוך של הנוזל הסינוביאלי ונוצרת שחיקה מואצת של הסחוס המפרקי. היא מתבטאת בכאבים קשים עד כדי הגבלת איכות החיים והפעילות של הסובלים ממנה.

אוסטאוארתריטיס נפוצה כיום בקרב 40 מיליון אמריקאים בכל הגילאים, כאשר 70%-90% מהאמריקאים מעל גיל 75 סובלים מהפתולוגיה במפרק אחד לפחות. גברים ונשים כאחד לוקים במחלה במידה שווה, כאשר בגיל הצעיר היא נפוצה יותר בקרב גברים, ואילו מעל גיל הזהב 55 היא נפוצה יותר בקרב הנשים. המפרקים הנפוצים שנפגעים הם הברך, מפרק הירך, עמוד השדרה וכפות הידיים. מחלה זו עלולה להיות מכאיבה ביותר ולהגביל את איכות החיים והפעילות של הסובלים ממנה.

אבחון אוסטאוארתריטיס, כמו גם מידע מפורט על אוסטאוארתריטיס מתבצע ומועבר רק על ידי רופא מוסמך ובתאם לכך הנחיות טיפול באוסטאוארתריטיס גם מחויב שיינתנו על ידי רופא מומחה. אם תרצו ללמוד עוד על המצב הרפואי, תוכלו לבקר בעמוד וויקיפדיה בנושא.

הערה חשובה, למונח "אוסטאוארתריטיס" מספר צורות כתיבה כגון אוסטאוארתריטיס, אוסטאוארטריטיס, osteoarthritis ואשר בכל המופעים שלהן מתייחסות לאותו מצב רפואי. בנוסף, כדי ללמוד עוד על דרכים בהם ארטריז מסייע לטיפול בבעיות ברכיים ובפרט אוסטאוארתריטיס ברך סיירו באתר ולמדו על התכשיר.

פרטי קשר

פרינג פרמצוטיקלס ישראל - Ferring Israel

רח' השיטה 8 ת.ד. 3551 פארק התעשיה הדרומי , קיסריה 38900
טלפון : 04-6309500
פקס : 04-6309511

רשתות חברתיות

יצירת קשר

לקבלת מידע נוסף
מלאו את הפרטים הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
עיר מגורים (*)
Invalid Input
דוא"ל (*)
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
ארטריז