ארטריז

A   A   A    

תנאי שימוש בעמוד הפייסבוק

דף זה (בכתובת https://www.facebook.com/arthrease) הוקם ע"י חברת פרינג פרמצאוטיקלס בע"מ (להלן: החברה) ומיועד לתושבי ישראל בלבד.

הדף כולל מידע כללי מטעם החברה בנוגע למוצר Arthrease 1%/Euflexxa 1% (להלן: המוצר). אין לראות במידע המופיע בדף משום המלצה רפואית והוא אינו מחליף את הצורך בהיוועצות עם רופא בטרם רכישת המוצר. אין לעשות כל שימוש במוצר שלא בידי רופא מומחה, ויש לעיין במידע המצוי באריזת המוצר, לפני רכישתו ו/או השימוש בו, ולפעול בהתאם להנחיות הרופא המטפל.

החברה נוקטת מאמצים סבירים על מנת להבטיח שהמידע המתפרסם מטעמה בדף יהיה מדויק ומעודכן, אך הוא עשוי להכיל אי-דיוקים טכניים או טעויות דפוס. החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים, תיקונים ו/או שיפורים למידע, בכל עת ללא הודעה מוקדמת, והיא אינה ערבה לשלמות או דיוק המידע בדף זה או השימושים האפשריים שלו. החברה לא תהיה אחראית לנזקים ישירים, מקריים, תוצאתיים או עקיפים הנובעים מהכניסה לדף זה, או כל טעות או השמטה בתוכנו של הדף.

הדף כולל פרסומים מטעם רופאים שאינם עובדי החברה, שהם באחריותם המלאה והבלעדית של הרופאים.

החברה אינה נושאת באחריות כלשהי לפרסומים אלה. כמו כן, החברה אינה נושאת באחריות כלשהי לקישורים לדפים או אתרי אינטרנט אחרים המופיעים בדף. החברה אינה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו בדף יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. עצם הימצאותו של קישור מסוים בדף אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר ו/או האתר המקושר עצמו אינו מפר זכויות ו/או חובות כלשהם, מהימן, מלא או עדכני, והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.

דף זה אינו מאפשר העלאת תגובות. ניתן לפנות לחברה באמצעות ה- Messenger בקישור https://www.messenger.com/t/arthrease.

פרטי קשר

פרינג פרמצוטיקלס ישראל - Ferring Israel

רח' השיטה 8 ת.ד. 3551 פארק התעשיה הדרומי , קיסריה 38900
טלפון : 04-6309500
פקס : 04-6309511

רשתות חברתיות

יצירת קשר

לקבלת מידע נוסף
מלאו את הפרטים הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
עיר מגורים (*)
Invalid Input
דוא"ל (*)
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
ארטריז