ארטריז

A   A   A    

שאלות נפוצות

מהו ארטריז?
ארטריז הינו תכשיר רפואי המכיל חומצה היאלורונית (למידע נוסף על החומצה היאלורונית ויתרונותיה, בקרו בקישור).

חומצה היאלורונית הינו חומר טבעי המצוי בתוך הנוזל של המפרק אשר עוטף את הברך. נוזל זה נקרא נוזל סינוביאלי והא מסייע בריפוד, סיכוך והגנה על הברך. בקרב אנשים הסובלים מאוסטאוארטריטיס (דלקת פרקים ניוונית) הנוזל הסינוביאלי נעשה מדולל יותר ועל כן אינו מסוגל למלא את תפקידו.
ארטריז דומה לחומצה ההיאלורונית המצויה בברך בריאה. כאשר הארטריז מוזרק לתוך הברך , הוא מחדש את המלאי של החומצה ההיאלורונית בברך ומסייע בהשבת היכולת של הנוזל הסינוביאלי לרפד, לסכך ולהגן על הברך.
ארטריז שונה מכדורים כייון שהוא פועל ישירות במקור הכאב והוא אינו מופץ בכל גופך.כיצד ארטריז ניתן?
הארטריז מוזרק ישירות לתוך המפרק. הטיפול מכיל סדרה של 3 זריקות. זריקה אחת בשבוע למשך 3 שבועות.באיזו מהירות הארטריז מתחיל להשפיע?
ישנם אנשים החשים הקלה בכאב לאחר הזריקה הראשונה או השנייה של ארטריז, אולם, מרבית האנשים חשים הקלה משמעותית בכאב ושיפור בתפקוד לאחר הזריקה השלישית (האחרונה).לכמה זמן הטיפול בארטריז מחזיק מעמד?
אנשים נבדלים זה מזה. ההקלה בכאב והשיפור בתפקוד המתקבלים בעקבות השימוש בארטריז משתנים מאדם לאדם . אולם באופן כללי, ניתן לצפות להקלה הנמשכת חודשים רבים.מהן תופעות הלוואי כתוצאה משימוש בארטריז?
הארטריז הינו מוצר ביוטכנולוגי ,אשר מקורו אינו מן החי ועל כן הוא בעל דרגת ניקיון גבוהה והוא דומה לחומצה ההיאלרונית אשר נמצאת בגופך באופן טבעי.
במחקרים קליניים דווח על מספר קטן של תופעות לוואי, ואלו שדווחו היו קלות וחולפות אדמומיות, נפיחות או גרד במקום ההזרקה).האם ארטריז מכיל סטרואידים?
לאהאם יש צורך במנוחה לאחר הטיפול בארטריז?
יש להימנע מפעילות מאומצת כגן ריצה למשך 48 שעות לאחר הטיפול בארטריז.האם ניתן להשתמש בארטריז גם למפרקים אחרם מלבד הברך?
כן. ההתוויה של משרד הבריאות לשימוש בארטריז היא לכל המפרקים הסינוביאליים ועל כן ניתן להשתמש בארטריז גם במפרקים נוספים כגון מפרק הקרסול, הכתף ועוד.


 

פרטי קשר

פרינג פרמצוטיקלס ישראל - Ferring Israel

רח' השיטה 8 ת.ד. 3551 פארק התעשיה הדרומי , קיסריה 38900
טלפון : 04-6309500
פקס : 04-6309511

רשתות חברתיות

יצירת קשר

לקבלת מידע נוסף
מלאו את הפרטים הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
עיר מגורים (*)
Invalid Input
דוא"ל (*)
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
ארטריז